Kedimin Tırnağında Dışkı Oluyor

Mert2021

Birkaç gündür kedim tuvaletten çıktıktan sonra tırnağında kaka görüyorum. patilerinde bir şey yok fakat tırnağını çıkardığında farkediyorum az da olsa kaka oluyor. Kedim 4.5 aylık erkek. Kum kabı 48x33 açık ve 5 6cm yüksekliğinde kumu var.

2 CEVAP

Patili_1

Kumu degistirmenizi öneririm çünkü bazı kumların topaklanmasi kötü olduğundan patisiyle kapatirken eline bulasiyor bazen benim kedim de de oluyordu başka marka kum almıştım denemek için baktım patilerinde kaka var temizledim kumunu vancat kullaniyorum bu arada değiştirdim kumunu şuan öyle bir sorunumuz yok

Mert2021

şuan lindocat kullanıyorum. 1 ayı geçiyor kum değişim zamanı geldi belki ondandır. pumcat sipariş etmiştim onu deneyeceğim.