Kedim Hangi Irk

Febrars

Arkadaşlar kedimin cinsi nedir

11 CEVAP

Elliiiis

Kedi işte ne önemi var tekir ya da başka bir şey olmasının.

Thekedi

British shorthair görünüşlü.

British shorthair demek doğru olmaz 5 nesil ata kayıdı olmadığı sürece hiç bir kediye british shorthair denmez.

alabalik32

Oyyyy bu benim oğlumun aynısı ❤️
Net söyleyebilirim Safkan British Shorthair

sultansbutler

Ben britishe pek benzetemedim. O yuvarlaklık yok sanki yüzünde. Gri bir mix, domestic kediye benziyor. Biraz büyüsün daha iyi anlaşılır.

diablerose

british short hair

Kediyi tam karşınıza alıp baktığınızda kulaklar yanlara doğru bakıyorsa british, size bakıyorsa Scottish-British kırması yani Scottish Straight

buse_

British e çok benziyor

liawooz

Her siyah kedi Bombay olmadığı gibi her gri kedide british değildir.Surat yapısı tam british gibi değil büyüdükçe daha belli olur kırma olabiilir

ruthiees

british

alabalik32

@Ahmetgünecikan bu kulak işi cidden dikkatimi çekti. Oğlumun kulaklarını inceleyip duruyorum. Benim oğlumada bir bakabilirmisiniz rica etsem.

Mervulk

İran Chincilla, scotish fold kırması british shorthair benim kızım gibi 😍😍