Hills Z/D Kedi Maması Alerjik

Sselin1

Merhaba arkadaslar. 295 tl ye hills z/d alerjik kedi mamasi aldim icinden sadece 20 gram kullandm sonra geri kapattm agiz kismi zaten kilitli. ilgilenen olursa 210 liraya satiyorum. Kargo ucretini ben karsilayacagim. 2 kilo mama ve son kullanma tarihi 02/2022 paket acilali sadece 1 gun oldu hicbir yerinde yirtik vs yok. Zaten veterinerde satiliyor orjinal mama.

1 CEVAP

Sselin1

İsteyene 1 kilo seklinde de satabilirim. Ilgilenenler dm den yazsin lütfen.