Applaws Kedi Maması

Applaws almayı düşünüyorum ama tek satıcı var akveryem. Güvenilir midir? Bir de yurtdışı fiyatları 6 kilonun 49€ gibi bir şey burada 6 kilosu yaklaşık 285₺. Baya uyguna satıyor. Evrt eski seridir muhtemelen. Yani son kullanma tarihi mart dedi. Çoğu sitede acananın son kullanma tarihi yani öyle de yakın bir tarih değil. Şüphelerim oluştu.

13 CEVAP

Her modeli tavuk içeriyor maalesef ya (okyanus balıklı modeli dışında) :/

deniznergis

Bende incelemedeyim bu aralar applaws mamayi kafamada yatıyor aslında

Ya resmi sitenin analiz değerlerinde şunlar var: Phosphorus 1.8%, Calcium 2.8%
Beni çok düşündürüyor bu değerler :/

deniznergis

400 gr kuzulu tavuklu var 35 tl diyor hpsi bur a d a sitesinde ufak pakelw başlayıp tutarsa buyuk alirim tabiki yerse kralım

Fiyatların uygun olması benim de şüphelenmeme sebebiyet verdi ama zaten haziran gibi yeni seriler gelince iyi de bir zam gelecekmiş.

Ben de okyanus balıklı düşünüyorum içeriği baya iyi. Bezelye var baya ama pirinçten iyidir şuan matisse kullanıyorum. Gözü karartıcam yine galiba

Palyaco

Ben akvaryem den aldım kullandım sağlam geliyor kuzulu yada ördekler tavsiye ederim okyanus balıklı sevmedi

Tavuk alerjisi var mecburen balıklı alıcam :(

deniznergis

Kuzulu ordekli serisine bakayim o nasıl

Yetişkinler için günlük 180 miligram kalsiyum öneriliyor mesela. Bu durumda bu değer baya bir yüksek.

Bir Ocean modelinde yok sanırım, ben de bulamadım onda. 😂 Ben balıksız modellerinden düşünüyorum da onları baz alarak konuştum. Mesela bu tavuklu ördekli olan: https://applaws.com/uk/cat/dry-cat-food-2/complete-dry-adult-chicken-with-duck-7-5kg/

Evet yüksekmiş zararı olur mu bilemedim şimdi