Bu Ürünler Nasıl? Yardım

Benim1kedimvar

Sırasıyla cevap verirseniz sevinirim

1-http://urun.************.com/evcil-hayvan/gimcat-cheese-paste-peynirli-biotin-kedi-macunu-50-gr-286561107

Bu Ürünü kullansam yuttuğu tüylere faydası olur mu yoksa sadece tüylerin parlak ve sağlıklı olmasını mı sağlar?

2-http://urun.************.com/evcil-hayvan/gimcat-baby-paste-calsium-yavru-kediler-icin-vitamin-macunu-50-gr-288450758

bunun fiyatı bana çok uygun geldi. Bunu nasıl veriyorsunuz? Sız daha öncr kullandınız mı?

3-
http://urun.************.com/evcil-hayvan/natur-brewers-yeast-kedi-tablet-180-tablet-287429222
bu mu daha iyi yoksa

http://urun.************.com/evcil-hayvan/natur-brewers-yeast-kediler-icin-sarimsakli-maya-180-tablet-290485392
Bu mu daha iyi

6 CEVAP

ursaminor

1- Peynirli macunu hiç denemedim. Denemeyi de düşünmüyorum çünkü onun yerine creamy licks'in tüyler için olanını (mor renkli) kullanıyorum çok da memnunum. Ama fiyatı biraz pahalı creamy licksin.
2- Baby paste bence ilk 12 ay ve hatta hamilelik ve bağışıklığın düştüğü dönemlerde çok yararlı. Kalsiyum ve 12 vitamin içeriyor. (multi-vitaminin bebekler için olanı)
3- bira mayası, kedilerin tüylerinin parlaması için kullanılıyor. Ben dediğim gibi creamy licks kullanıyorum.

Tüy yumakları için malt macun veya çim macunu var. Kısa tüylü ve tekir kedilerde çok sık kullanmaya gerek yok. 2-3 günde bir verilse de yetiyor. Çim yiyorsa vermeye gerek bile yok diyenler de var. Bizimki çimden pek hoşlanmıyor (ben yetiştiremiyorum çimi ölüyor 1 haftada disipline olamıyorum :D) o yüzden malt aldım.

Bu arada bu macunları dönüşümlü vermek lazım. Dışarıdan aldığı macun ödül maması vs. Günlük yediği yemeğin %10'unu geçmemeli kedinin.
Mesela günde 85gr yaş mama 60gr kuru mama yiyorsa, dışarıdan ennn ennn fazla toplamda 14gr ödül/macun vs. verilebilir.

efruzg

Yasement ' o markanın macunundan memnun musunuz?

yasement

Memnunuz yani kusma olmadi hic. Beaphar gimcatten daha guvendigim bi marka. Belirtilen miktardan daha az veriyorum. Haftada 2-3 gun 1er cay kasigi kadar veriyorum. Cay kasigiyla veriyorum cunku tupten yalarken isirip ucunu kopardik ambalaji cok iyi degil sanirim. kapak da donmedigi icin bantliyoruz artik :)

efruzg

İkinci olan vitaminden bende temin edeceğim o bağışıklık sistemini güçlendirmek için güzel bir ürüne benziyor kullanan herkes memnun
1.ci üründe tüy ve deri bakımı için araştırdığıma göre

Şimdi atacağım link tüy yumağı içinmiş bakın isterseniz

http://www.**********.com/gimpet-malt-soft-extra-tuy-yumagi-engelleyici-kedi-vitamini-100-gr?gclid=CJehitzX59QCFQcQ0wodllgKUw

efruzg

Son iki ürün biri yine vitamin biride tüy dökümü siz ne istiyorsunuz tüy yumağı için mi attığım linkteki iyi bağışıklık güçlensin istiyorsanız bence baby paste alın derim

yasement

Yuttugu tuyler icin malt macun ise yariyor. Beaphar duo var bizde. Linkteki gimcat malti da cok kullanan var. Sanirim trixie de cikarmisti.