Brit Care Tavsanli Kedi Mamasi.

Sselin1

Petlebiden brit care tavsanli kedi mamasi aldm faturasi da duruyor 146 liraya icinden sadece 1 kase kullandim. Zaten paketi kilitli kapatip kutusuna koydum. 2 adet chefs choice yas mamasida var. Almak isteyen olursa 90 liraya satiyorum kargo ucretini de ben karsilayacagim. Alerjisi olan bir kedim oldugu icin malesef bu sekilde elimde mamalar kaldi arkadaslar. Cok hassas bir kedi mamalar ona iyi gelmedigi icin satiyorum.

6 CEVAP

Brit care mamanın %10undab daha azı kullanılmışsa iade alıyor. Bilginiz olsun.

Sselin1

Musteri hizmetlerini aradim ama baglanamadm bir turlu
Ben de canli destekten yazdm iade yapabilecegimi soyledi. Ürün, adres olarak petlebiye gonderiliyormus. Siteden iade sureci baslatma iade kodu vs yok sanrm. Az once verdim urunu kuryeye paketim ulasinca net belli olur :)

deniznergis

Alirim ben sokak kedilerine ayir bana

2 kilosu 90 lira değil mi? Alınmadıysa belki alabilirim

Sselin1

evet öyleymiş iade alıyorlarmış çok teşşekkür ederim. iade edeyim ozaman.

İade edebildiniz mi? Ben de 7kglık alıp denemek istiyorum