Köpeğim Çok Gergin.

köpeğim çok yaramaz ve gergin. sakinleşmesi ve rahatlaması için köpeklere özel klasik müzikler açıyorum ama bunun sonucunda uyuyakalan ben oluyorum köpeğim halıyı tırmalamaya ve terlikleri parçalamaya devam ediyor. sorun bende mi ????

5 CEVAP

15 aylık. sokaktan sahiplendim melez tahminimce border collie, ingiliz setterlık var ama muhtemelen birkaç ırk daha vardır. sabah ve akşam dışarı çıkıyoruz 30-45 dk yürüyüş ve dışarda oyun. tabii evde de oynadığımız oluyor. yarın veterinerde kısırlaştıracağım

blue_hpood

kısırlaştırması yapılmasından sonra biraz gözetleyin. eğer devam ediyorsa sebebi muhtemelen enerjisini atamamasından kaynaklıdır. ayrıca henüz hâlâ biraz küçük geldi bana, enerjik olması normal:)

enerjik olması güzel bir şey tabii, havlamasa çok güzel bir çocuk aslında sadece biraz fazla hareketli ve konuşkanız :)))

blue_hpood

ne güzel, neşe kaynağı bir köpek:))

blue_hpood

köpeğiniz kaç yaşında? kısır mı? hangi ırk? günlük aktivite ihtiyacı karşılanıyor mu?