Amelliyati Sonrası

ceydatpcu

Arkdaslar benim kizlarim dun kisrlastrma amllyti oldular bugün ewe geldik birbirlerine srekli tisliyorlar vet aradım 2 gun ayrı odalrda tutun dedi ama ben öyle birşey yapmak istemiyorum çok duskunlerdi normalde birde yatrken bile çok hızlı nefes alıp veryorlar deneyimi olanlar cvp bekliyorum :((((((

5 CEVAP

ursaminor

Bulundukları durum onları strese sokmuş olabilir, sancıları olabilir... Bu durumda size bile tıslayabilirler. Onlara biraz zaman tanıyın ve 2 olmasa bile en azından 1 gün ayrı yerlerde sakin sakin kalmalarını sağlayın bence. 1 günde birbirlerinden soğumazlar. Şu anda belki de sakin sakin yalnız kalmaya ihtiyaç duyuyor olabilirler.

umarım iyileşirler

Zeynooo

Bolca ilgi gösterin derim . Çabucak iyileşirler insallah

Queeninannesi

Birbilerine tıslamaları hakkında bilgim yok ama nefes konusunda endişelenmeyin bi çok şeyleri değişiyor. birazda biz tedirgin olduğumuz için bize öyle geliyor :)

ceydatpcu

Hepinze tsk edrim daha iyiler tislamiyrlar ama yaklasmiyorlarda amlliyat olmamış gbiler zaten cook şükür oyun peşindeler