6 Aylık Golden Retriver Bütçe Sorunu Yok Hangi Mamayı Önerirsiniz ?

eEymme

tahılsız olmaası lazım

6 CEVAP

Edb

Bozitanın mamasını alabilirsiniz

ailur0phile

Acana, orijen, türü instince, brit care, naturea

gurkanguller

royal caninin golden retrivri öneririm köpeğinizin neye ihtiyacı varsa ağız yapısına kadar özel olarak dizayn ediliyor süper bir mama

eEymme

royal canin et oranı çok vede bir sürü kimyasal var o yüzden tercihim dışında

Bütçe sorununuz yoksa raw beslenmeyi araştırabilirsiniz

melist35

royal caninde birsürü kimyasal yok öncelikle, onu söyleyebilirim. golden retriewer cinsinin ihtiyacı olan tane boyut şekline ve tüy kalitesi desteğine kadar herşeyi düşünülmüş bir mama. bütçe sorununuz yoksa barf&raw besleme köpeğiniz için en iyisi olacaktır. ille de tahılsız mama vermek isterim derseniz acana pasifica tahılsızda en iyi fiyat/performans maması