Acil!!!

golden07

Arkadaşlar Merhaba,
45-50 günlük goldenim var mama tercihi yapamadım hala, kilosu 40 50 liralık mama arıyorum içerik konusunda falanda dikkat etmem gerekenleri yazar mısınız nd mama alacaktım ama herkes şu sıralar şikayetçi, sırf marka olduğundan değil içerik bakımından zengin mama arıyorum ama çalışmıyorum bi gelirim yok o yüzden kilosu 40 50yi geçmesin istiyorum.
evde yapabileceğim yaş mama tarifleride söyler misiniz?

1 CEVAP

Edb

Mama olarak bozita alabilirsiniz sizin dediğiniz bütçeye de uygun.