Yavrularını Kaybeden Anne Kedinin Süt Kesesi Şişti..

OznurTANAL

Üç yavrusunu bir aydır desteğimle büyüten anne kedinin yavrularını kaybettiğini köyden geldiğimde öğrendim, çok üzüldüm. O da sürekli ağlıyor. Şimdi önümüzdeki sorun süt torbalarındaki şişlik. Muhtemelen acı veriyordur. Bunun için ne yapabilirim?

2 CEVAP

AdaCoco

İnternette süt annelik ilanları vs. var. Annesiz yavru varsa annelik yapabilir.

BademSeker

Süt anne ilani acin. Anne yavrulari sahiplenirse kaybetme acisini da unutur cok sevap olur şu mübarek günde. İnşallah sut anne arayan yavru vardir. Sehrinizdeki instagram sahiplendirme sayfalarına ilan verin kontrol edin