1 Kuruşluk Yaş Mama

tyguler

Petlebide 1 kuruşluk yaş mama var. İndirimdeymiş 8tlden 1 kuruşa düşmüş bana pek normal gelmedi içeiği de iyi duruyor bence.
İçeriği fotoğraf olarak koyuyorum

6 CEVAP

liawooz

Bu soru açılmıştı.Sepete Max 2 ürün ekleniyor.İçeriğide çok güzel olmasada idare eder.Et oranının %5 olması ve tahıl olarak buğday içermesi hoş olmamış

Sznyll

Yeni çıktığı için reklam, tanıtım için 1 kuruş yapmışlar. İçeriğide kötü değil denenebilir bence.

liawooz

Yeni çıkan bir marka değil vitakraft 2-3 yıl öncede vardı yaş maması,hatta daha fazla bile olabiilir.

Sznyll

Öyle mi bilmiyordum. Vitakraft yaş mamalarla tanışma vakti yazmışlar ya bende ondan yeni çıktı zannettim.

schembri2

Skt haziran ayı yanlış hatırlamıyorsam, stok eritme, aldım kullandımda, şapur şupurda yedi. Haftada 1 yedirdiğim için pek içeriğe bakmıyorum, hamburger, pizza gibi bişi işte onlar için,buda sağlıklı olmasada olur ;)

simbakedi

%5 tavuk kalan %95 cok sacma sapan seyler yani bunu alacagıma gimcatin 4lüsünü alırdım ben daha uyguna geliyor burda 8-9 tl geliyor kargoyla 1 kurus da olsa gimcat 4lü kargo ücretsiz tanesi 6 tl geliyor