Mama Degisimi Yapacam Hangisini Önerirsiniz

Anket

Brit care
(6 oy)
Golosi
(1 oy)
Profine
(2 oy)
Prochoise
(1 oy)
Toplam (10 oy)

Arkadaşlar 8 aylık kedim var mama değişimi yapacam öneriniz nedir

3 CEVAP

dollfacepersian

Bence bunlardan en iyi Brit Care. Şuan kedimde tahılsız formüllerinden birini kullanıyorum. Sonra Profine ve diğerleri
Aslında Brit Care kullanmaya bütçeniz yetiyorsa N&D kullanabilirsiniz. Fiyat olarak çok farklı değiller ve N&D çok daha kaliteli bir mama
Royal canin severek yeme konusunda başarılı olsada içerik konusunda başarılı değil. Burada yazdığınız tüm markalar Royal canin den iyidir bence.
Zeynooo Royal canin nin içeriğini araştırmanızı öneririm,severek yemesi maalesef mamanın iyi olduğu anlamına gelmiyor

Cotontzu_Siri

Pro choice veya golosi. #BritPetFoodsDüşmanları :D

Zeynooo

Ben yavru kedim icin royal canın kullanıyorum bayılarak yiyor. Bende bu ara farklılık olsun diye propan da alcm . Royal ı öneririm.