Ginepigimin Gözü Akıyor

Nurrkaraa

Ginepigimin gözü akıyor yapışıyor bir gözü birbirine temizlemeye çalışıyorum elimden deldiğince eskisi kadar yemek yemiyor suda içmiyor ailem veterinere götürmüyor kendimde gidemiyorum yardımcı olur musunuz lütfen ne yapabilirim

4 CEVAP

alabalik32

Pamuğu bayat çay demine batırıp sabah akşam silin gözünü. Yakında bir eczane varsa genta veya gentagut damla alın hergün sorunlu göze bir damla damlatın

Lakis

Gentagut antibiyotik sınıfında yer aldığı için kafanıza göre kullanmamanızı tavsiye ederim. Onun yerine refresh alıp günde 3 4 kez damlatın 3 4 gün gözlemleyin sorun geçmiyorsa hekime danışın bence

Lakis

İştahı için yorum yapmak zor neden olduğunu bilmediğimiz için sevdiği şeylerden verin daha fazla ilgilenin bu arada arkadaşın dediği gibi çayla silebilirsiniz rahatlatır o

Nurrkaraa

Damladan başka yapmam gereken bir şey var mı iştahsızlığı için falan