Kedi Mamasi Hakkinda

Kedim için mama degisimi yapacam hangisini onerirsiniz brit care mi golosi mi profine mi procohise mi bozita mi matisse mi

3 CEVAP

sezind

Matisse bence hem fiyatı uygun hem de kaliteli. Eğer maddi durumunuz iyiyse Royal Canin, N&D tarzı mamalar da alabilirsiniz.

bozita kitten kullanıyorum kedim iştahla yiyor güzel de bir mama çok araştırmıştım. Golosi fiyata göre iyi bir mama olduğu söyleniyor brit care crazy ı'm kitten güzel. Matisse de güzel bir mama Farminanın ürünüymüş ama biraz kokusunu falan çok yazan olmuş kararsız kalmış ve alamamıştım

yasement

Profine ya da brit alin bence. Matisse de olabilir. Bozita kuru mama cok iyi degil bence ama yas mamalarini surekli kullaniyoruz.