Kedim Tuvaletini Ne Kadar Tutabilir

Kedimin bir tuvalet problemi var. Bunu halletmek için geceleri kumunu çıkarmam lazım kaldığı odadan. Ama kedim genelde gece yiyip tuvaletini de gece yapıyo. Sizce ne kadar süre tuvaletini tutabilir ya da tutar mı?

29 CEVAP

Superisi814

Kedim benim kizim ben duyar kasmiyorum derken annesiyim döverim de severim de diyenlere benzemissiniz..
Tuvaleti kaldirma onererisi akliniza yatmis ama bunun dogru olmadigini dillendirilmesini akliniz alamamis.

dezgicavus

Gece düzenli yapıyorsa, tuvaleti gelince deli gibi miyavlar ve en son bir köşeye yapar. Bana çokta mantıklı bir yöntem gibi gelmedi maalesef:( onun yerine tuvaletini yapar yapmaz kediniz odadan çıkarıp tuvaleti temizleseniz, bir süre sonra unutur bence . Zor bir durum kolay gelsin :(

diablerose

Aferin ne diim. Hem kendin sormuşsun, hem tavsiye begenmiosun.

diablerose

Aklina yatan fikrin her canli icin eziyet olacagini soyledim. oyle cunku. yapmazsan âlâ. yaparsan eziyet. 2 kere 2 dört. ben napim

Beyzaduman

Kapalı, önünde patilerdeki kumları dökmek için kullanılan ızgara tarzı olan tuvaletler var. Yerden yüksek oluyor onlar. Öyle bir şey alırsanız çıkaramaz diye düşünüyorum.

Kedi tuvaletini yapar yapmaz ona bi uyaran gonderin. Sevdigi bi mama kutusu ya da odul mamasi kabi sesi. Boylece hemen cikar kumdan yaniniza gelir. Geldiginde muhakkak o odul mamasindan verin. Bunu ust uste tekrarlayin. Bir de zilli toplardan alirsaniz belki onu da verebilirsiniz tuvaletini yapinca. Sonra 10 dk oynayinxa geri kaldirin topu. Bi dahaki tuvalete yine. Cunku surekli onlerinde olursa sıkılıyorlar

nato_

Tuvalet probleminden kastınız nedir?

Kakasını çıkarıp oynuyor. Ne yaptıysam engel olamadım . Burdan da sordum birisi böyle bir yol önerdi . İsterseniz o soruna da bakabilirsiniz

aycylmz

Dışarıya çıkartıyor demiştiniz önceki sorunuzda diye hatırlıyorum ama bu bir çözüm olmaz bence ki tuvaleti de gelirse etrafa yapar bu sefer de.

Başa çıkamıyorum artık ne yapıcam bilmiyorum da en azından uyumadığın zaman diliminde olursa hemen temizleriö kumu. Ama gece ayakta olduğu için hep gece kakasını çişini yapıyo. Temizleyemiyorum.

diablerose

lutfen yapmayin boyle bisey. hicbi canli icin saglikli degil tuvaletini tutmak.

Birkaç gün öncr şehirler arası yolculuk yaptık nerdeyse 7 saat hiçbir şekildr tuvaletini yapmadı. Gelince kumunu koydum 1 saat içinde yapmıştı çişini.

Haklısınız ama bu olay da hijyen açısından sağlıklı değil. Başka bir öneriniz varsa dinlerim

aycylmz

Tuvaleti kapalı mı? Kapalı tuvaletten nasıl çıkarıyor bilemedim. Veterinere danışın bence konuyu.

diablerose

hijyenik degil ama çözümü hayvana eziyet etmek olmamalı