Reflex Kedi Maması Nasıl?

Edato

Kedime şuan royal canin kitten kullanıyorum ama internette reflex mamayla ilgili olumlu bir kaö yazı okudum fiyatı da uygun görünce sormak istedim . Kalitesi ne seviyede ?

23 CEVAP

idunn

Bizim kedimiz reflex kullandı ve ağız kokusu yapıyor. Bence kullanmayın bazı yerlerde ağız kokusu yapan mamaların sağlıksız olduğuyla ilgili yorumlar vardı.

Mustafa245

İçinde et dahi olmayan tahıl doldurulan bir mama. Benim gözümde çöp bir mama. Bana göre sokak kedilerine bile alınmayacak bir mama.

Lokumcukk

Refleks plus serisi gayet iyi kendi kedimde sokaktaki canlarda seviyor

AhsenAise

Reflex Plus Choosy Somonlu denedik yemedi bizim kizimiz disardakiler de yemeyince mamanın sahte olduğunu düşündüm, ama farklı bir siteden aldığım reflex kitten a bayılan kedilerim oldu , iyi mama yoktur ,kediye iyi gelen/ gelmeyen mama vardır ,zaten çoğumuz kuru mamayi ilave gıdalar ile destekliyoruz ,yerli mamayı daima tercih ederim

duman_cat_world

ARKADAŞLAR BU BAŞLIK 2017 YILINDA YAZILMIŞ YORUM YAZIP ÜSTE ÇIKARMAYALIM LÜTFEN.

Benim1kedimvar

Unutmamak*

HAY_DOST

Sokak

Warriorsans

Mystic alabilirsiniz reflex yerine.