Nd Mama

Yumak3302

ND tavuklu narlı 5 kg mama almayı düşünüyorum ne kadar dayanıyor?

2 CEVAP

deniznergis

kedinizin yaşına ,yeme iştahına göre tüketim oranı değişiklik gösterebilir .net bir şey söylememiz dogru olmaz .pekala kediniz aldıgınız kuru mamayı yiyecekmi asıl soru bu bence .5 kg lık paketler ekonmik oluyor ,fakat yemez yada sevmez'ise elinizde kalır tester mama alıp deneyin derim.daha önce kullandıgınız mama aynı ise sorun olmaz alabilirsiniz .

simbakedi

5000g günlük 100 g yiyorsa 50 gun dayanır böyle hesaplayabilirsiniz kendiniz. onun dısında sevmeyecegini sanmıyorum nd mamayı ama sunu söyliyim ben nd kitten mamasını aldım kademeli gecirmeme ragmen kedimin kakası yumusadı. bugun normal kaka yapmıstı ama gözlemlemeye devam edicem ishal ediyor diye bircok sikayet var su aralar. hangi maması icin bilmem ama almadan önce yorumlara bakıp alın. eğer biraz daha bütçeniz varsa bana acana en iyisi gibi geliyor