Kedim Sağ Ön Patisine Basmiyor

Benim1kedimvar

Basmiyor neden oldugunu anlayamadık. Rontgen cekildi bir sey yokmus
Damar yolu acildigi icin basmiyor olabilir mi acaba ?

1 CEVAP

ursaminor

Röntgende bazı şeyler görülemeyebiliyor. Örneğin eti ezilmiş olabilir. O kadar yüksekten düştü. Ben onun böyle toparlanmasını bile mucize olarak görüyorum şahsen.
Kendinizi onun yerine koyun. Bir ayak parmağı bile kesilse insan basmaktan sakınıyor ayağını yere.
Bir derdi var belli ki. Bir gün gözlemleyin derim. Belki damar yolu açıldığı için acımıştır canı. Ama devam ederse kesinlikle danışın veterinerinize.