Hangi Taşıma Çantası

tyguler

Kedimin taşıma çantasını yenileyeceğiz çünkü şu anki pek sağlam değil.
Kedim dışarıyı izlemeyi seviyor yani saydam yüzlü çantalarda stres olmaz.

Ayrıca kedim dışarıda tasmayla gezmeyi sevmiyor çantasıyla gezdireceğim o yüzden box istemiyorum taşıması zor oluyor. Fotoğraftakilerin biri sırt çantası diğeri omuzdan taşımalı.
Omuzdan taşımalı olan çanta bir tarafı fileli bir tarafı saydam plastikli, file asla yırtılmayanlardanmış. Bu da hava sorunu olmaması demek.

Çantada sanki genişliği az gibi geldi kedim rahat eder mi bilemedim sizce rahat eder mi

Sizce hangisi kedim için daha rahat ve daha kullanışlı olur.

27 CEVAP

alabalik32

Oğlum box ile birlikte 7.5 kg artık tek kolla taşıyamıyorum. Astronot çanta aldım. Ve bugün ilk defa kullandım çok rahat. Benden size tavsiye çok ucuzlara bakmayın. Çökme yapıyormuş.

Oqrenerde06

kesinlikle sırt ve göğüs çantası modelini tavsiye etmem . Ben de aldım kendilerini asla güvende hissetmiyorlar nedense o yüzden kol ve elde taşınan modelini tavsiye ederım veterıner de sırt çantalarını güvenli bulmuyor. Ben de var kullanıyorum ama midesini aşırı bulandırıyor sadece arabayla giderken koyuyorum... Test edildi yani.

alabalik32

Oğlum box ile birlikte 7.5 kg artık tek kolla taşıyamıyorum. Astronot çanta aldım. Ve bugün ilk defa kullandım çok rahat. Benden size tavsiye çok ucuzlara bakmayın. Çökme yapıyormuş.

alabalik32

https://ty.gl/y8mt5kpwj
Ben bunu aldım. Sizin yolladıklarınızın hepsine bakmıştım.
Bu biraz daha pahalı ama çok kaliteli çıktı. Hiç kötü yorumda yoktu o sitede.

alabalik32

@Oqrenerde06 ben bu çanta işini çok araştırdım yorumları okudum. Ucuzların çoğunda şikayet var. Çökme oldu. Ön cam kötü. Yok kedimi taşırken sapı çıktı vs.
Bu çantada asla kötü bir yorum yoktu. 10 kg taşıma kapasitesi var. Resimde göründüğünden daha iri bir çanta 6 kg luk oğlum bugün içinde yatarak gitti veterinere.
Çanta reklamı gibi oldu töbe yarabbi 😂

Lindalin

Merhaba geniş çanta istiyorsanız ikea nın çantası bu anlamda çok ii ve seyahat çantası olarak da kullanılabiliyor ben kedime ondan almıştım ve çok memnunum vet de çok beğenmişti hem etrafı kapalı stres olmaz hem de geniş bence bi bakın derim

Lindalin

Yanları kapalı diye ben de çok kararsız kaldım ama hava almasında sıkıntı oluşturmuyor yani ben bu çanta olayını bayağı bir araştırdım ve en iyi olanların bu gibi geniş etrafı kapalı ürünler olduğu yazıyordu her yerde kedide etrafı seyredebiliyor çünkü kısa kenarların biri yarım biri tam fileli önünde cebi de var tabii ki son karar sizin

Lindalin

Yanları kapalı diye ben de çok kararsız kaldım ama hava almasında sıkıntı oluşturmuyor yani ben bu çanta olayını bayağı bir araştırdım ve en iyi olanların bu gibi geniş etrafı kapalı ürünler olduğu yazıyordu her yerde kedide etrafı seyredebiliyor çünkü kısa kenarların biri yarım biri tam fileli önünde cebi de var tabii ki son karar sizin

tyguler

Yanları kapalı bilerek seçmedim çünkü ben bunu dışarıda hava alması için de kullanacağım veterinere giderken de :)

tyguler

Zaten ben rahatım ve görünüşüm önemli demedim. Dışarıda gezdirirken box zor oluyor dedim ne var bunda. Görünüşü önemsesem zaten kalpli çicekli böcekli şeyler atardım.
Yinede teşekkürler cevabınız için

tyguler

Pardon 1. Attığımın 1 tarafı file diğer tarafı daydam yanlış söyledim.

tyguler

@nato_ sorun değil, öneriniz için de teşekkür ederim bu çantaya da bakayım :)