Hangi Taşıma Çantası

tyguler

Kedimin taşıma çantasını yenileyeceğiz çünkü şu anki pek sağlam değil.
Kedim dışarıyı izlemeyi seviyor yani saydam yüzlü çantalarda stres olmaz.

Ayrıca kedim dışarıda tasmayla gezmeyi sevmiyor çantasıyla gezdireceğim o yüzden box istemiyorum taşıması zor oluyor. Fotoğraftakilerin biri sırt çantası diğeri omuzdan taşımalı.
Omuzdan taşımalı olan çanta bir tarafı fileli bir tarafı saydam plastikli, file asla yırtılmayanlardanmış. Bu da hava sorunu olmaması demek.

Çantada sanki genişliği az gibi geldi kedim rahat eder mi bilemedim sizce rahat eder mi

Sizce hangisi kedim için daha rahat ve daha kullanışlı olur.

27 CEVAP

simbakedi

bence attiklariniz arasindan ikinci daha iyi duruyor ful file almak istemiyorsaniz ama kediniz biraz da olsun daralir cunku oturur pozisyonda gitmesi gerekiyor. ama bence vet cok uzak degilse ve disarda uzun vakit gecirmiyorsaniz alinabilir. kediniz boyle seylere stres olmuyorsa biraz da kendi rahatinizi dusunebilirsiniz bence cunku box asiri agir oluyor maalesef. kedim daha 6 aylik ve 4 kilo. bu sicakta boxta tasimak eziyet oluyor hep :D

nato_

Önemli olan sizin rahatınız ve görünüş değil.Bu yüzden en son attığınız yani 3.yü kesinlikle almayın,özellikle sıcak havalarda hava delikleri az gelecek buhar yapacak nefes almada zorlanacak,ki sizin kediniz İran kedisi ailesinden.2 numara kedi için hiç rahat durmuyor,dar ve sıkışık,1 numara bunlar arasında en iyisi ancak yinede beğenmedim ben.

Oqrenerde06

@alabalık32 nin attığı çantayı alın alacaksınız ama attığınız ürünlere benzer var ben de asla sert değil ve dengeli durmuyor. ALABALIK32 NİN ATTIĞI ÇANTA GAYET GÜZEL BENDE BAKIP ONDAN ALABİLİRİM.

tyguler

https://ty.gl/9bmmsauch bir de bunun fotoğrafını koyacaktım da koyamadım bu nasıl sizce

diablerose

son eklediginiz en guzeli bence

ahmett7

Yanları kapalı çanta tavsiye ederim kediler daha güvende hissediyor bir veteriner söylemişti videosunda

simbakedi

ful file olan buyuk cantalar da var onlarda da rahat edersiniz hem saglam olur hem kedi daralmaz hem de disariyi izler fileden de gorebilir

tyguler

@simbakedi teşekkürler benim de 2. Attığım bir tarafı full file diğer tarafı saydam. Ama ful filelileri görmemiştim, onlara da bakayım teşekkürler

nato_

Zaten ben rahatım ve görünüşüm önemli demedim. Dışarıda gezdirirken box zor oluyor dedim ne var bunda. Görünüşü önemsesem zaten kalpli çicekli böcekli şeyler atardım.
Yinede teşekkürler cevabınız için

Yanlış anladınız özür diliyorum.Yanlış ifade ettim cevap olarak.3. çanta kedi için rahat değilde sahip için daha rahat olan bir çanta olduğunu düşündüğüm için öyle söyledim.Yanlış anlaşılma için tekrar özür diliyorum.Bu 3 çanta dışında bir önerim var linki ekleyeceğim birazdan

Insan

Bence 2 nci , 3 ncü biraz dar duruyor fotodan.Ve 2 ncinşn önünde fileli fermuar var girmesi çıkması kolay olur diye düşünüyorum.

tyguler

https://ty.gl/vkllfp1
Sizce bu çanta nasıl bence genis duruyor ve delikleri fazla olduğu için nefes problemi yaşamaz sanki ama sizce nasıl

Insan

Güzel bence

Ecembal

İkinciye benzer bi çanta kullanıyorum köpeğime küçük ırk çok rahat hem onun hem benim için

Kediasigi4

Bunun gibi bir şey alabilirsiniz. Benzeri bende de var gezerken falan iyi oluyor

https://www.********.com.tr/pet-pretty-kedi-kopek-tasima-sirt-cantasi-mor-9217