Kedi Isırması ?

Serkan1526

Kedim elimden mama yerken istemeyerek parmağımı ısırdı iğne ucu kadar gozukmeyecek kadar çok az da kan çıktı parmağımda bir sıkıntı olur mu kedimin parazit ve karma 1 aşısı yapıldı ..

5 CEVAP

diablerose

sanmiorm bisi olmaz bence

Hiçbir şey olmaz bence. Sokakta beslediğim kedim benim anlıma patisini atmıştı bayağı bir kanamıştı. Bir şey olmadı sonucunda.

syuhel

Benide ısırmıstı oyun oynarken . Kanamisti ve kuduz aşısı yok 2 hafta falan oldu sanırım hala yaşıyorum sorun olmaz diye düşünüyorum

Serkan1526

Kanayan yara iyilesti mi peki :)

syuhel

@Serkan1526
Evet izi bile kalmadi