Kedim Sürekli Yatmaya Başladı

golsahyildirim

Merhaba arkadaşlar, bir önceki sorumda ilk kızgınlığıyla ilgili danışmıştım sizlere. Brownie'nin kızgınlık dönemi 3-4 gün sürdü, şu an normale döndük fakat artık sürekli yatıyor kediciğim. Mama kabından su içerken bile yatarak içiyor, öyle söyleyeyim. İştahı yerinde, dışkılamada sorun yok. Oltayla oynattığım zaman o kadar yoruluyor ki nefes nefese kalıyor, ağzı açık bir şekilde. Kızgınlık sonrası olacak şeyler mi bu durumlar, ya da bunu tecrübe eden oldu mu aramızda?

2 CEVAP

iremlokm3

yaza geçiyoruz sıcaktandır

Hem kızgınlıktan hem de havalar çok ısındı o yüzden öyle olmuştur.
Benim oğlan da öyle. Hep soğuk yerlere yatıyor :)