Yedek Kum Yedek Mama Yedek Hersey

diablerose

Herseyi stoklayasim geliyor. Suan evde 100 lt kum var. nasilsa bozulmaz diye en cok onu stokladim. abarttigimin farkindayim. sizin de abarttiginiz oluyor mu

4 CEVAP

bse_

Hayır ben bitince alma gereği duyuyorum :D ama mamalar bozulabilir stoklamanızı çok önermem

aycylmz

Bitmesine yakın alıyorum ben kumunu, mamasını falan. Hiç stok yapma ihtiyacı duymadım şimdiye kadar.

Evet bende de şu an 85 litre kum var, iyi ki de almışım. Dört ay kadar önce 26 ilâ 37 lira aralığında aldığım kumların ortalama fiyatları şu an 50'yi aşmış durumda ve fazla alınca çok kâr oldu. Bir de maltı yedekledim, mama maalesef bozulur.

diablerose

indirim görünce dayanamiorm