Kedi Sıcakta Mayışır Mı

sugartgecat

havalar ısındıgından beri kedim hareketsiz ama top atınca koşuyo ediyo öyle hasta hareketsizligi degil sıcak olunca onlar da bizim gibi beziyo mu yasamaktan yoksa gun gectikce eski hallerine dönüyolar mı yerlere yatıyo ya da oturuyo genelde uyumuyo ama izliyo etrafı oyle belki de sıcakla alakası yoktur büyüdügü icindir hicbi fikrim yok ilk defa 9 aylık kediyle yaz ayına giricem büyüyünce neler olur sıcakta neler olur çok bi bilgim yok

3 CEVAP

fettahaltuntas

Evet benimkindede 3 gündür bir haller var oyun oynattığımda deli gibi oynuyor yemesi içmesi yerinde ancak yatıyor sürekli hiç böyle yapmazdı 😂bende merak ettim

buse_

Herkes aynı soruyu açmiş :D normal bişey havalar sıcak olduğu için serinlemeye çalışıyolar kendilerince, önemli birşey değildir

simbakedi

evet özellikle fayansa soguk yerlere yatıyorlar hatta. dışkısında iştahında sorun yoksa sıcaklardandır