Kedimin Garip Davranışı

Hilalllllll

Arkadaşlar hayırlı ramazanlar bahçede beslediğimiz ara sıra sokakta gezen Bir kedim var sabah hiç bir şeyi yoktu mamasını yedi emzirmek için bebeklerinin yanına gitti bu arada kedim bahçede doğum yapmadı başka bir yerde doğum yaptı az önce geri geldi göz bebekleri büyümüştü kuru mamada yemedi böyle bişey den korkmuş gibiydi bir yerinde yara berede yok sonra yaş mama verdi onuda yemedi ağzına sürdüm o zaman yemeye başladı oyun oynuyor ama candan beri çağırdığımda A normalde koşarak gelirdi şimdi ya yavaş yavaş geliyor yada hiç gelmiyor anlamış deyilim önemli bişey mi vardır. Şimdiden teşekkür ederim

3 CEVAP

blue_hpood

bir köpek korkutmuş olabilir. geçecektir:)

Hilalllllll

Yanlış yazmışım camdan beri çağırdığımda olcaktı

Hilalllllll

Öyle apartman bir yerde deyil evin etrafında bir köpek var oda bağlı kedim onun yanından geçiyor bişey de yapmıyor anlamadım