Kedimin Cinsi Nedir?

Kontescan

Kedimi sokakta yavruyken bulduk. 8 aydir bizimle🥰 Cinsi nedir sizce, bir bilen vardir belki diye sormak istedim😊

12 CEVAP

liawooz

Her siyah kedi Bombay değilse her gri kedi mavi Rus yada british değil,sokakta mavi Rus bulunmaz helede Türkiye'de normal sokak kedisi

liawooz

Normal sokak kedisi ırkı

sultansbutler

bir ırkı olduğunu düşünmüyorum ama çok güzel olduğu kesin. mix, domestic shorthair. en yakın mavi rusa benzetebiliriz ama her gri, yeşil göz kedi mavi rus değildir.

buse_

Mavi rus

liawooz

Mavi Rus demek için 5 nesil secereli olması gerek

alabalik32

Tekir British kırması gibi. Tekirliği ağır basmış ama 😊

bse_

@liawooz beğeni kazanmak için bütün cins sorularına aynı cevap veriyosun vazgeç artık çok sıkıldım. Her siyah bombay değil her gri british değil her kırık kulak scottish değil. Anladık merak etme

bse_

Türkiye'de mavi rus bulunmazmış çok biliyosun

losive

Dediği yanlış değil ama biliyormuş gibi her öneri isteyene Pro Line iyi mama demeniz ve Gimcat en iyi yaş mama demeniz yanlış:D

bse_

Bıkmadınız zaten bana karşı gelmekten sanki bütün petlebi üyeleri anlaşmış ne cevap yazarsam "hayır, öyle değil, yanlışsın" diyor yanlışsam kendi yanlışım bu benim, ayrıca 2 kere önerdim her soruya değil.

losive

Kendi yanlışın olabilir ama insanları da yanlış yönlendiriyorsun Pro Line iyi mama yazıyorsun bilmeyen gerçekten alıp yedirecek kedisine düzeltiyoruz biz de.

ailur0phile

Gri tekir kedi. Mavi Rus tcde o kadar az ki sokakta olması imkansız gibi bir şey. (Sokağa atmak yerine üreticiye satar)