Lütfen Çok Acil. Lütfen Bana Ulaşın

_sbahar

Veteriner var mı aramızda lütfen benimle iletişime geçsin. Durumuz ne bilmiyorum herkes farklı birşey söylüyor kedim haftalardır ateşler içinde yatıyor kan değerleri bir yükseliyğr bir düşüyor ne olduğu ne yapmak gerektiği konusunda çok çaresiz kaldım lütfen veteriner hekim ya da bilgi sahibi arkadaşlar varsa bana ulaşsın. 5521457612

2 CEVAP

Lakis

Bahar hanım merhaba ben numaranıza mesaj atacağım kan tahlilleri kedinin yaşı ve beslenme alışkanlıklarını bana whatsapp üzerinden ulaşırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Patili_1

Geçmiş olsun inşallah kısa sürede iyileşir 🥺😔