Uyuz Ve Dış Parazit Hapı Aynı Mı?

Chibi09

Sokakta baktığım bir köpek var. Devamlı kaşınıyor dirseklerini hafif yara etmiş hatta o yüzden uyuz olduğunu düşündüm. Kedimi ara sıra gezdirmeye çıkariyorum dışardan kene bulmuş o yüzden keneden olabilir mi diye düşünmeye başladım görüntüde kene yok ama bilemiyorum. Bu arada köpeğin gözlerinde kanlanma,çapak ve şişme var uyuzdan boyle bir şey olabilir mi yardımcı olur musunuz?

3 CEVAP

sultansbutler

burdaki pet sahipleri size yardımcı olamaz uyuz konusunda. hele görmeden hiç olmaz. bir veterinere danışmanız daha iyi olacaktır.

Chibi09

Devamlı gelmiyor o yuzden hapını almak istemistim veterinere gidicem sorucam zaten de gözlerine vurur mu o yüzden başından geçenler ne yaptı o yüzden yazdım buraya

Patili_1

Uyuzun dış parazit olduğunu sanmıyorum,uyuzun da ne olduğunu pek bilmiyorum isterseniz veterineriznizi arayın bi