Çok Acil Bakar Mısınız Köpeğim İlaç Yedi

leylul

Merhaba 3 aylık küçük ırk Maltese Terrier kızım 2 tane cataflam yemiş. Hemen veterinere gittik, kusturdular. Bütün bütün çıktı ilaçlar çok şükür. Sonra serum verdiler. Sonra da kusma dursun diye iğne yaptılar. 2 saat geçti üstünden ama şimdi çok derin derin nefes alıyor. Endişeliyim, başına böyle bir olay gelmiş olan var mı?

2 CEVAP

sultansbutler

2 saat önce kusmuş, üstüne serum, üstüne iğne yapılmış. daha bebek olduğu için yorulmuş olmalı. birşey olduğunu düşünmüyorum ama çok endişe verici/ anormal ise veterinere ulaşıp video atın.

leylul

Teşekkür ederim. Veterineri aradım onlar da normal 2 saat sonra patates haşlayıp verin falan dediler. İlk kez mama dışında bir şey yiyecek.