Kayseri De Kedisini Kısırlaştıran Var Mı ?

ibisaski

Nerde kısırlaştirdiniz bilgi alabilir miyim ?

9 CEVAP

Benim1kedimvar

Işık 150
Melikgazi 150- 200 arası dedi
Öz vet le daha önce bu konuyu hiç konuşmadım
Sizin veterineriniz hangisi ?

ursaminor

Benim1kedimvar, bunlar erkek kediler için fiyatlar diye yazsanız iyi olur. ibisaski'nin kedisi dişi anladığım kadarıyla. İkisi farklı operasyonlar. Dişi kedilerinki daha meşakkatli ve buna göre daha pahalı oluyor.
Örneğin Bursa, Mudanya'da dişi kedi operasyonu 450TL.

Benim1kedimvar

Ben kayseri'deyim henüz kısırlaştırmadım kış aylarında kısırlaştıracağım.
Işık , Öz , Melikgazi bunlardan birinde kısırlaştırmayı düşünüyorum

Benim1kedimvar

Dün aradım fiyatları öğrendim Işık veteriner dişi kedi 350 TL Sonrasında da Pomat kullanılıyor dedi fiyatta yardımcı oluruz dedi
animal veteriner 350 TL dedi
HosPETal veterinerde 350 TL dedi

Benim1kedimvar

Umarim . Bu arada kışın yaptırırsaniz daha iyi olur

ibisaski

Hiç konustunuz mu bu konuyu fiyat ne kadar acaba

Benim1kedimvar

Evet dişi daha pahali 250-400 tl arasi

ibisaski

Evet benim kedim dişi normalde veterinerim ışık benim

ibisaski

Çok teşekkür ederim umarım sağlıkla hallolur bu iş :)