Köpeğim Mama Yemiyor

Ecembal

Anket

Normal
(1 oy)
Anormal
(9 oy)
Toplam (10 oy)

8 aylık terrier oğlum bi kaç gündür mama yemiyor yiyince de az yiyor. Mama saatleri düzenliydi hiç bir sorun yoktu ama saatinde yemiyor artık normal mi bu?

8 CEVAP

gurkanguller

mama markası nedir acaba mamayı sevmediği içinde olabilir salam sosiz gibi bir şeyler yiyip mamasını yemiyorsa anormal bir şey mamasını değiştirin

Ecembal

Royal canin tüketiyor pro plandı daha önceden ondan sıkıldı gibi olunca bi ay acana sonrasında da royal aldık mamayı seviyor ek gıda asla vermiyorum normalde bayılarak yiyordu ama şu aralar yemeyince günde iki olan öğünü teke düşürmekte buldum çareyi :(
Aynı ölçüyü tek öğün verince yiyor artık sanırım çok acıkması lazım büyüdükçe yiyebilmeleri için

Merhaba!

T-r-e-n-d-y-o-l da büyük indirimler yakın tarihte sizi bekliyor kaçırmamanızı tavsiye eder esenlikler dileriz.

Pro Plan Müşteri Hizmetleri-

gurkanguller

anlıyorum ama köpeğiniz ev yemeği yiyormu

Acana'yı kaliteli bulup Royal Canin'i sevmemiş olabilir. Kedi ve köpekler mamanın içeriğine dikkat eden hayvanlardır.

sultansbutler

ev yemeği vermeyin tabi ama yaş mama, tavuk, et, kurutulmuş gerçek etten ödül mamaları, yumurta, yoğurt, kefir, kemik/ilik suyu gibi şeyler verebilirsiniz onların bir zararı yok. bunlar ev yemeği değiller zaten ek besin. ayrıca kendiniz de evde dondurucuyla ödüller yapabilirsiniz.

diş çıkarma döneminde olabilir. Belki o yüzden kuru mamayı çiğnemekte zorlanıyordur. Kuru mamayı ıslatıp vermeyi deneyin.

Ecembal

Ev yemeği verince yiyor tabi ki tavuk vs ama verme taraftarı değilim sadece mama👍