Kopegimin Gozu

yuwin

kopegim gozunu kasiyip cok kotu yapiyor neden boyle yapiyor bilen var mi cok kotu gorunuyor korkuyorum ya su goz pinari kismi sanirim kameradabelli olmamis sanirim ama fotograftakinden daha kotu gozukuyor

1 CEVAP

buse_

Şuanda sokakta baktığım köpeğin gözleri daha kötü kıpkırmızı ve çökmüş durumda maalesef yapabileceğimiz birşey yok bizim. Sizde vakit kaybetmeden veterinere gidin derim, tabi endişelendirmek istemem ciddi birşey olmayadabilir