Acana Kısır Kedi Maması

maxleo234

Merhabalar acana’nın kısır kedi mamasından almak için nete baktığımda sadece tavuk ve hindilisini buldum başka çeşidi varsa ben mi bulamıyorum bilgisi olan var mı

1 CEVAP

Beyzaduman

Acana ve orijen tüm yaşam çeşitlerine uygun olarak mama üretiyorlar. Yani kısır, yaşlı gibi ayrımlar yok. Ama acananın indoor entree maması kısır mama adı altında satılıyor. Kullandım, memnun kaldım. Şu an pacifica kullanıyorum. Zaten bu mamaların arkasında bir tablo bulunuyor. Ona göre kedinizi besliyorsunuz.