Rottweiler Yavrumuz Her Tür Yatak Ürününü Parçalıyor

Merhabalar,

Yaklaşık 4 aylık bir Rottweiler yavrumuz var. Büyükçe bir kafes içinde bir tarafı yatak olarak kullanıyor genelde ancak orayı biraz konforlu kılmak için kullandığımız her tür ürünü mutlaka koparmaya çalışıyor. Paspasların ipi olmasa bile çekiştirerek ip çıkarıyor ve onu açıyor. En son ince kauçuk araba paspası bile denedik ama onu da kısa sürede yırttı. Açıkçası deneyimli hayvan dostlarından kafes içinde yattığı yer için bir ürün önerisi bekliyorum. Dişleri aşırı kaşındığı için yapıyor, farkındayım ama yattığı yer de nispeten rahat olsun istiyorum. Çünkü böyle bırakırsam dışkısında tekstil malzemeleri oluyor ve bunlar iyi şeyler değil.😔

2 CEVAP

blue_hpood

muhtemelen dişleri kaşındığı için yapıyor fakat köpek bakımı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için kka’yı takip etmenizi ve köpeğinizin yattığı yeri ona uygun düzenlemenizi öneririm. köpek bakımından anlamam, hiç köpek bakmadım fakat bir süredir kka’yı izliyorum. bilgi almak adına. size de yardımcı olabilir. rottweiler gibi baskın bir ırk için özellikle eğitim almanızı tavsiye ederim. kka’ya whatsapp üzerinden ulaşıp eğitimi satın alabilirsiniz. umarım biraz olsun yardımcı olabilmişimdir:)

mrcasper

dışarı çıkartıp enerjisisini attırabilirsiniz