Yumurta Sarısı

efruzg

Yavru kedime (44günlük) kendim yedikçe iki üç günde bir yumurta sarısı veriyorum havalar sıcak malum dokunur mu ? Şimdilik birşey görmedim bugünle birlikte ikinci kez oldu kokusunu aldıkça yanımda bekliyor kıyamıyorum veriyorum bugün bide çok çok az miktarda kaşar verdim çok sevdi yumurta verdikçe yanına bir kaç parça kaşar yada peynir koysam olur mu? Bilgili arkadaşlar cevaplar ise sevinirim :)

3 CEVAP

ursaminor

Sıcaklarda yumurta sarısını sık vermemenizi tavsiye ederim. Ben Haziran ortası gibi kestim vermeyi.
Peyniri ve yoğurdu çok sever kediler. Ama peynirin tuzsuz olması lazım. Tuz çok zararlı çünkü. Peynir tuzsuz değilse bile minik minik kesip suda yıkabilirsiniz. Çok abartmayın ama :D
Yoğurdun da ev yoğurdu olması lazım ve günde 1 tatlı kaşığını aşmaması gerekiyor.

efruzg

Maması tavuklu hamsili .hamsi olduğu için dokunmaz değil mi?

efruzg

Teşekkür ederim :) ❤️