Merhaba Arkadaşlar 2 Gündür Cigerim Gıdıklanıyor Kıl Kaçtı Nasıl Cıkarabirim Acil Cevap

kaisator

kedimin aşıları tam yapılmadı sadece iç dış ama oda zamanı geçti gögüsümde bişeyin varlını hissediyorum ban yardım edin corondan dolayı doktora gidemiyorum acil cevap

3 CEVAP

diablerose

kıl kaçsın cigerinizi gıdıklasın falan. bunlar psikolojik bence. cigere varmadan öksürüp cikarirdiniz. en kötü yutardiniz gibime geliyor

Beyzaduman

Ciğerinize kıl kaçması imkansız. Vücudumuz ciğerimize bir şey girecek gibi olduğu zaman onu ciğere oluşmadan öksürerek çıkartır. Değil kıl girmesi toz kadar parça bile girmez.
İç dış paraziti yapılan kediler zaten hastalık yapmaz. Yapılmayan kedilerde de hastalık olma riski düşüktür.

gurkanguller

korkmayın sıcak su içmeye başlayın boğazınızın içi gıdıklaanmasının sebebikıldan dolayı değildir zaten kedinizin aşılarını 1 kere yaptırdığınızda ve evden hiç çıkmadığında sorun olmaz korkmayın