Kedi Kumu

Daliss

Fiyatı çok pahalı olmayacak ama evdekilerin de koku sikayetini kesebilecek bı kum öneriasi alabilir miyim? Van Cat aktif karbon önerdi bı tanıdığım ne düşünüyorsunuz ya da muadilleri neler olabilir

9 CEVAP

Patili_1

Bence vancat aktif karbonlu kullanmalisin

Patili_1

Lindocat kullanmani tavsiye etmem topaklanmasi çok kötü ve koku yapıyor

alabalik32

Vancat aktif karbonlu kullanıyorum. Hergün kumunu temizliyorum. Topaklanma ve koku hapsetme gerçekten süper. Tozutma kısmına gelirsek kumu kaba dökerken çok az.

Ben pisi pisi kullanıyorum yıllardır ve hani düzenli temizlemdiğinde gerçekten çok iyi koku hapsediyo tabiki her kumda oldugu gibi fazla dolarsa içi normal olarak koku oluyo ama bence fiyat performans olarak en iyisi eczacibasi pisi pisi

VanCat Aktif Karbonl'yu denemenizi tavsiye ederim ben de. Tozutma, topaklanma ve koku tutma anlamında en başarılı bulduğum kum bu oldu.

Lakis

Ben garden mix kullanıyorum kokuyu iyi hapsediyor

Elliiiis

Lindocat f/p ürünü

Daliss

Peki proline kum hakkında ne düşünüyorsunuz kullanan var mı

Proline kullandım. Koku gizleme konusunda gayet iyiydi. Extra olanı dağılma ve tozutma açısından çok başarılıydı aam topaklanma çok da iyi sayılmazdı. İnce taneli beyaz olanı tozdan geçilmiyor, çok dağılıyor. Öksüre öksüre alıyordum. Topaklanması iyiydi ama dayanılmaz bir tozutma vardı. Proline alacaksanız da kumu gri olanından alın, beyazı hiç tavsiye etmiyorum.