Günde Kaç Kere Çiş Yapıyor?

Elliiiis

Arkadaşlar kedime 1 günde 1-1.5 kase kadar su içirmeye çalışıyorum ama içiyor mu içmiyor mu pek emin değilim. Ve günde 1-2 kere idrara çıkıyor. Bu normal mi? Sanki önceden daha fazla gibiydi bilmiyorum bir tedirgin oldum. Fikri olan yardımcı olabilir mi

19 CEVAP

emreovec

Su pınarı çok işlevli bir icat herkes için.

buse_

Cevaplara bakınca şok oldum, benim kedim 1-1,5 aylık olmasına rağmen 7-8 kere gidiyor. Benimkindemi bi sıkıntı var acaba :0

Elliiiis

Minişler çok giderler benimki yavruyken 4-5 kere kaka 7-8 kere çiş yapardı gayet normal endişelenme asıl sorun büyüyünce başlıyor

Maumau

Biz evde su pınarı kullanıyoruz kedim 1.5 yasında bazen 4 bazen 5 yapar bazen de 3 yapar