İki Tekir Kedim Var Bir Cins Kedi Sahiplenme İhtimalimiz Var Sorun Olur Mu?

Arkadaşlar merhaba. Bizim iki tane tekir kedimiz var gayet iyi anlaşıyorlar. Bir arkadaşımız kedisini vericek yer arıyor açıkcası başından atıyor. Teklif etti alır mısın diye ben de sahiplenmek isterim ama kedi cinsmiş bir sorun olur mu? Anlaşabilirler mi diye endişe ediyorum. O hayvanıda atıcak başına ne gelicek bilmiyorum almakta isterim ama endişelerim var. Ne yapmam lazım kafam karıştı.

4 CEVAP

Superisi814

Kedilerin birbirleriyle anlasmalari cinsleri ile degil karakterleri ile alakali bir durumdur .

Bu tamamen karakter meselesi. Alıştırmayı bir deneyin bence

ailur0phile

Irkçılık olur aralarında asla olmaz....
Kedileriniz uyumluysa anlaşırlar. İrkla alakalı bir mesela değil bu. İlk başta alisamazlarsa da daha sonra alışırlar ayni tür olsalardı da değişmezdi bu

Teşekkür ederim ben pek anlamıyorum cins kediler hep daha sakin olur diye öğretildi hepimize