Öneri ( Ödül )

pablopicasso

Merhaba,

Kullandığınız ve memnun kaldığınız ödül mamalarını paylaşır mısınız?

Yaş mama, maltlar haricinde olan ödül şekeri gibi..

İçinde krema gibi olanlar kusmasına sebep oldu. Ama Reflex salmon&cold gibi pul olanları çok sevdi.

Evet önerilerinizi rica ediyorum.
Marka ve içerik belirtirseniz sevinirim.

12 CEVAP

gulsundusmez

reflexe çıldırıyor benimkiler stick olanı ama diğerlerini hiç sevmediler

tyguler

Reflex stick çok sevmişti tavşanlısıydı heralde.
Dreamies de seviyor benim kedim
Whiskas ödül mamasına da bayılıyor ama whiskas olduğu için nadiren alıyorum bayağı nadir.

Elliiiis

Dreamies somonlu, somonlu peynirli olanın hepsini önüne döksem tek nefeste bitirir bayılıyor 🥰

Ekindegss

Reflex in ve gimcat in stick ödül mamalarını çok seviyor benim kedim.

gurkanguller

petlebide bulabilirsiniz ben yorumlra göre aldım royal canin somonlu çok sevdi köpek içinde revlex ödül çubuğu 🥢 :)

Sena1231

Benim kedim normalde çok seçici fakat dreamies’e bayılıyor kraker gibi yiyor kıtır kıtır :) migroslarda da satılıyor alıp denemeni tavsiye ederim

merveees

Gimcat nutripockets

ailur0phile

Meo ve miamor sıvı ödül maması. Refleks çubuk. Gimcat'in ördekli yeni cikanina bayılıyor kedim

dezgicavus

Gimcat nutri pocketlerden alıyorum tavuklusu biotin içeriyor, peynirlide de taurin var ve kedim ona çıldırıyor. Dreamies tavşanlı almıştım onuda yiyor ama gimcat gibi değil, zaten içerik de daha kötü diye zorlanıyorum. Bunlar dışında da gimcat in ve bosphorus un sticklerinden veriyorum nadiren. Gimcat günde 20 taneye kadar verilebilir diyor o yüzden onu tercih ediyorum, tırnak keserken falan iyi oluyor 😂

alabalik32

Benim sıpa Dreamies ve Reflex in Stick lerine bayılıyor.

pablopicasso

Dreamies mavi paket denedik.

Kustu😔😔

pablopicasso

#dezgicavus kaç yaşında kediniz gimcat nutri pocker için soruyorum da😁