Köpek Maması

Agulnur

Pincher köpeğimiz var 8 yaşında proplan somonlu kullanıyordum başka ona uygun hangi mama verebiliriz

1 CEVAP

puglife

Mamada aradığınız özellikleri belirtmediğiniz için yüzeysel bir cevap olacak. Acana ya da Royal Canin kullanabilirsiniz. Reflex'te fena değil. Royalist kullanabilirsiniz, royalist daha önce kullandım fakat şu an Royal Canin kullanıyorum. Tavuk içerikli olarak Pedigree olabilir, uygun fiyatlı ayrıca da ama benim köpeğim pek sevmedi. 3 paket almıştım, 1,5 paketi zor bitirdik ve artık yememeye başladığı için Royal Canin'e geçiş yaptım.