Bakarsanız Sevinirim ❤

Hilalllllll

arkadaşlar iyi günler soka beslediğim kedim var kuru mama ile besliyorum veterinlerden kilo cinsi alıyorum yaklaşık iki hafta önce ayni mamadan kalmadiği için farklı mama almak zorunda kaldım ve kedimde bi hafta önce kuyruğunun altında tüy dökülmesi fark ettim buğünde kulağında zaten 2 ay önce dış parazit olmuştu ve kulağında tüy dökülmüştü bu son bir aydır yeni çıkmaya başladı buğün veterinlere yazdım mama değişiminde böyle şeyler olabiliyor dedi zaten kedim samanlıkta doğum yaptı karnını doyuruyor geri oraya gidiyor pis bir ortamda deyil mamadan mıdır acaba kaşıntı kızarıklık yok

3 CEVAP

Silvercalico

Mantar olmus olabilir mi acaba

gulsundusmez

cilt problemine benziyor ve mama değişimi özellikle ani mama değişimi yapar böyle.Mama değişimi 10 günde eski ve yerni mama karıştırılarak yapılmalı.Madecassol krem alıp sürün.Mantar olduğunu sanmam

Hilalllllll

bir anda değiştirdim çünkü her zaman ki aldığım mamadan yoktu