Çim Ya Da Malt Kullanmıyorum Sorun Olur Mu ?

Telanurrr

6 aydır benimle Sarman 8.5 aylık oldu daha ne çim kullandık ne malt ne macun sorun olur mu veya hangilerini almalıyım yardımcı olursanız sevinirim :)

11 CEVAP

tyguler

Evet cati malt turunculu paket üstünde kedi kabak resmu falan var.
Burada en ucuza buldum ben buradan alabilirsiniz.
https://www.hayvanlaricinhersey.com/urun/bio-pet-active-cati-malt-paste-tuy-yumagi-onleyici-kedi-vitamini-100-ml

Linki sansürlerse sitenin adı hayvanlar..için..herşey

Beyzaduman

İkisinden birini tercih etmelisiniz. Malt en iyisi. Tüy yumaklarını vücudundan atamazsa bağırsakları tıkanabilir.

Telanurrr

Bi malt önerebilir misiniz ? 🙂

tyguler

Birini kullanmanız gerek, yoksa bağırsakta tıkanma yapabiliyormuş
Malt daha iyi bence. Çünkü çim kysturuyor bu da kediyi yoruyor ve yeşil yeşil halıdan çıkarmak zor olabiliyor.
Öneri olarak:
Gimcat
Bio Petactive

Telanurrr

Bio Petactive - Cati malt diye geçiyor o mu acaba ?

blue_hpood

ben çim öneririm. doğal olur en azından.

Telanurrr

Çok teşekkür ederim ☺️

simbakedi

gimcat maltindan cok memnunum bugune kadar kedim hic kusmadi hic sorun yasatmadi bize kedim de severek yiyor. t r e n d y o l dan indirimi takip ederseniz 100gramligini 50tlye alabilirsiniz ben oyle almistim.

Telanurrr

Diğer arkadaşın önerdiğini sipariş verdim yorumlarıda güzel 100ml - 34₺

Insan

Sorun Olur.
Biopetactive
Biofeline
Dr.clauders
Gimcat
Markalarını öneririm.Suzi online daki yazıyada bakabilirsiniz.
👉🏻 https://www.suzionline.com/kedi/kedi-malt-macunu-incelemeleri-en-iyi-kedi-malti/

NSukun

Benim kedilerin çim çok seviyor elimde gördükleri an saldırıyor ikiside et tavuk olsa o kadar mutlu olmuyorlar o derece ama öyle çok fazla tüy kusturmuyor sadece yediklerini geri çıkarıyor o yüzden arada malt da kullanıyorum çimi sadece çok sevdikleri için yediriyorum tüy yumağı önlemeye yardımcı oluyor mu bilmiyorum o konuda kararsız kalıyorum