N&D Kısırlaştırılmış Kedi Maması Sorunu.

ercan123

Herkese Merhaba,
Kedimi kısırlaştırdıktan sonra ilk olarak iyi bir içeriği olduğunu düşündüğüm için felicia kısır mama kullandım. Başlarda sorun yaşasakta 2-3 günde severek yemeye başladı. Ancak sonrasında daha kaliteli bir mamaya geçiş yapmak istedim ve petlebi'den "N&D Tavuklu ve Narlı Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması" siparişi verdim. Diğer mamaya azalan-artan oranlarla katarak vermeye başladım. Kedim N&D'nin oranı arttıkça mamayı yememeye başladı hatta kabındaki n&d mamaları dışarı atıp tek tük felicia mamayı bulup yemeye başladı. Sokaktaki kediler bile N&D mamayı önlerine koyduğumda severek yemiyor. Şimdi aldığım mamanın linkini ve içinden çıkan mamanın fotoğrafını ekliyorum.

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/nd-sterilised-tavuklu-ve-narli-kisirlastirilmis-dusuk-tahilli-kedi-mamasi-10kg.html

Sizin de gördüğünüz gibi mamanın rengi ya da şekli diğer kullandığım mama markaları gibi değil. Sanki bozuk, küflü, sıkıştırılmış saman gibi... Tabii daha önce N&D kullanmadığım için bilmiyorum ancak bu kadar kedilerin reddetmesi aklımda soru işaretleri oluşturdu. N&D markasına güvenmek istiyorum. Bozuk mama satmaz herhalde diye petlebi sitesine güvenmek istiyorum. Yeni internetteki N&D mama görsellerine de hiç benzemiyor. İşin içinden çıkamadım. Bilen arkadaşlar fikir paylaşırsa sevinirim. Hatta ola ki bozuksa nasıl bir yol izleyebilirim?

Şimdiden teşekkürler.

23 CEVAP

yummysmom

aynı mamanın portakallı balıklısını kullanıyoruz normalde tahılsız alıyordum kısırlaştırdıktan sonra değiştirmek zorunda kaldım mama fiyatlarına bakınca markayı da değiştirmek istemediğim için az tahıllı aldım gelen mama paketinin içinde mamanın tozları çoktu farmina ile iletişime geçtim kırılma olmadığı sürece normal dediler ama bizim mama rengi sizinkinde bir tık daha koyu belki aramodan fark ediyordur

yummysmom

hatta sorularımdan bakabilirsiniz fotoğraflı bir şekilde eklemiştim mamayı

Pablos

Ben de kedime Nd kitten mamasini veriyordum ve buyuk istahla yiyordu.Ama kisirlastirdiktan sonra N&D Tavuklu ve Narlı Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması" aldik.Gorunumu ayni sizin gosterdiginiz sekilde.Kedim asla agzina surmedi.Normalde cok istahlidir.Bir kac gun aç gezdi.Ben de tekrar nd kitten alip diger mamayla karistirip vermeye basladim.Ama tahilli mamadan yine biraz fazla koysam yemiyor.

izel33

Bende aynı mamayı kullandım rengi koyu kahve şekli elinizde ki gibi oluyor. Mama da bir gariplik olduğu belli renginden ötürü. Bir kaç kez bende sorun yaşadım nd mama ile, bilgilendirdim mail attım fotoğraflarla ilgilendiler ve yenisini gönderdiler. Arada olabiliyor böyle şeyler

mra

Merhaba. Ben de senelerdir kedilerime ND Tahılsız Balkabaklı Geyikli mama alıyordum ve de hiç bir problem yaşamıyordum. Son olarak aldığım mamayı yemek istemediler, sadece koklayıp uzaklaştılar. Ben de mamanın orjinal olmadığını düşündüm. Ama aldığım site Petlebi'dir. Petlebi'de sahte mama satılır mı bilmiyorum? Bunu araştırmadım, kimseyi de aramadım. Artık hangi mama ile değiştirebileceğimi ve hangi siteden alacağım konusu düşünmekteyim.

S_efe_

N&D tavuklu narlı mama kullanıyorum, çok iştahlı yiyor , her akşam geldiğimde tabağı bomboş ,

ercan123

Yorumlar için teşekkürler. Yeni paket gelecek yarın. Sanırım o zaman herşey netliğe kavuşacak. Ben de ilk kez N&D aldığım için emin olamadım. Normalde kedimiz oldukça iştahlı ve hareketlidir, ancak bu mamaya karşı bu denli isteksiz olmasi kuşkuları arttırdı doğal olarak. Yeni mama gelince buradan yine güncelleme yapacağım.

S_efe_

N&D tavuklu narlı mama kullanıyorum, çok iştahlı yiyor , her akşam geldiğimde tabağı bomboş ,