Tuvalet..

Ixterene

Kedim tuvaletini en dibe gömüyor ben temizlerkende topaklar dağılıyor bu kedinin davranış bozukluğu mu olur? (kum eskiden 7 cm ydi yine endibr gömüyodu)

10 CEVAP

tyguler

Bazı kediler yapıyor öyle inşaat temeli kazıyor😅

normal diye biliyorum

drexssi

gayet normal kedim 10 lt kumun bile kazıp kazıp en dibine yapıyor. yaklaşık 5 dk kazıyor. manyak bunlar

Ixterene

Aynen manyak bunlar :D

Ixterene

Dert ne acaba :D

simbakedi

16L kumun ustunde cis yok altlara yapismis cis topluyorum ben de. normali bulmaz bizi bari cisi kakasi normal olsaydi o bile degil hahahshdhshdj

Ixterene

Upp güncel

pablopicasso

Genelde erkek kediler yapıyor bunu. Benim oğlum aynı inşaatçı🥰

Thekedi

Davranış bozukluğu değil normal. Temizlemek zor geliyorsa şu şekilde temizleye bilirsiniz, toprakların temizlerken parçalanıp temiz kum içene karışmasına olabildiğince engel oluyor;
https://youtu.be/9yNAcF2VBQQ

elinle deş tuvaleti

buusracikk

Benim kedilerim de aynı tuvalet kabının dibini görmeden asla tuvaletlerini yapmazlar ve bana 2 günde bir tuvaletlerini yıkattırırlar bu yüzden :) aynı sorunu bende yaşıyorum topaklaniyor ama temizlerken dağılıyor ona çare bulamadım biraz zor oluyor ama küçük parçaları da olabildiğince temizlemeye çalışıyorum