Sokak Köpeklerine Mama

oscarto

Anket

Bonnie
(1 oy)
Buddy
(0 oy)
Pozitif dog
(1 oy)
Enjoy
(7 oy)
Toplam (9 oy)

Sokak köpeklerine önerebileceğiniz uygun fiyatlı mama var mıdır, yada eğer yukarıdakilerden biri hakkında bilginiz varsa yazar mısınız.(önereceğiniz mamalar 10 veya 15 kg lik paketlerde satılırsa daha iyi olur)

3 CEVAP

Ixterene

Ya sizin kedinize bayılıyorum çok tatlııııııı asıl konuya dönecek olursak enjoy 15kg alıp sokak hayvanlarına verebilirsiniz bende köpek-kedi enjoy markası alıyorum doysunlar diye ben gördükleri anda yanıma 5 köpek 7 tanede kedi geliyor. :D

nato_

Kilosu 10 TL ve altı mama arıyorsanız kennel,kucho ve pawpaw markalarınada bakmanızı öneririm.Bence ucuz ve sevecekleri alıp daha fazla can doyurmanız daha güzel olur

Budi

********* bonacibo