Yavru Kedilerim Ölüyor Yardım Edin Lütfen

Hakankk

merhaba 6 günlük 4 tane yavru kedim anneleri çok iyi bakıyordu azz önce fark ettim birisi kısmen hareketsiz ağzının etrafı ıslanmış bir bacağının tüyleri dökülmüş gibi buruşmuş gibi derisi minderinde belli bölümlerini ıslatmış annesi müdahele etmiyor başka bir yacvruda onun gibi olacak muhtemelen fazla nefes almıyor hareket etmiyor dudakları ıslanmış ve miyavlamaya çalışıyor annesi sokak kedisiydi pire fark ettim yavrulardan birisinde lütfen yardım edin ne yapabilirim

3 CEVAP

sultansbutler

veterinere götürmekten başka çareniz yok. yavruların yaşayacağını düşünmüyorum anne güzelce baktıktan sonra bıraktıysa yaşamayacaklarını, bir sorun olduğunu anlamıştır. ama denemekten kesinlikle zarar gelmez. veterinere bir gösterin kurtulma şansları olabilir.

Durum ciddi, veterinere götürün lütfen. Diğer yavrulara bulaşabilir, ne olduğunu bilemezsiniz

Hakankk

en yakın veteriner 45km uzakta ve götürebilecek bir aracım yok annesi az önce yalıyordu göbek bağının düşmüş olduğunu fark ettim onunla bir ilgisi olabilir mi