Vancat Kedi Kumu

Thor2020

Vancat aktif karbonlu kedi kumu ile ilgili çok olumlu yorumlar okudum kullanan var mı? Memnun musunuz?

10 CEVAP

diablerose

tam bugun açıp denedim bu kumu. cok begendim. guzel topaklaniyor ve alirken dagilmiyor. tozutmasi cok degil.

alabalik32

Topaklanma koku hapsetmesi süper. Sadece kum kabına dökerken çok hafif tozutuyor. O kadarda olsun artık diyorum. Çok memnunum bu kumdan. İnşallah firma kalitesini bozmaz.

Thor2020

Görenler cevap yazarsa cok sevinirimm

Thor2020

Sipariş verdim yolda kumdan. koku ve topaklanmada çok iyi oldugunu okudum ama asıl tozutmayan bişey arıyorum proline kullandım aşırı tozutuyor ben bile nefes alamıyorum kumu temizlerken. İnşallah vancat öyle degildir

Thor2020

İnşallah bozmaz sabırsızlıkla bekliyorum gelmesini mutlaka deneyimimi yazıcam memnun kalıyorsak diger canlar yararlansın❤️

Ahmet_21

Biz de bu kumu kullanıyoruz. Kokuyu hapsetmesi efsane. Evde hiç koku yok, hele bir de kapalı tuvaket kullanıyorsa kendiniz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

simal8

Proline hangisini kullandiniz tozutuyor diyorsunuz? Çünkü bende proline denemek istiyordum. Vancat toz ve topaklanmasi nasil?

Thor2020

Proline bebek pudrası olanı kullandım sabunlusunu kullandım çok kötü tozutuyor ama topaklanması çok iyi. Kum heryerde zaten kapalı tuvalet kullanmama ragmen. Oyuzden vancat denemek istiyorum ondan cok iyi bahsediyorlar

diablerose

proline da denedim. vancat cok daha guzel topaklaniyor ve proline kurekle alirken cok dagiliyor bence. bunda topaklar kurerken dagilmiyor prolinedaki gibi.

Pofupof

Vancat tozuması ve dağılması dışında müthiş bir kum. 6 aydır kullanıyorum. (Kedim geleli beri). Koku gerçekten 0. Topaklar taş gibi. Dolayısıyla kaptaki kum hiç kirlenmiyor. Yeni paket açınca kaptakini leğene boşaltıp kabı yıkıyorum. Sonra hem eski hem yeni kumu karıştırıyorum. 4-5 gün temizlenmese bile kokmuyor :)