Kedim Ağzı Açık Nefes Alıyo

Zlatan

Kittenım evden kaçıp gezmeyi çok aeviyo o yüzden camları ve kapıları açamıyoruz. Minnoşum evde sıcaklıyo diye günde onu yatar buldukça yelpazeyle yelliyorum onu. Ama kedim hızlıca oynadığında çok atlayıp zıpladığında ağzı açık nefes alıyo acaba bi solunum problemi mi var yoksa sıcaktan mı

2 CEVAP

Benim1kedimvar

Sicaktanmis. Minnos 4. Kattan düştü ikinci gununde kontrole gidip geldikten sonra bu sekilde nefes almaua basladi . bende veterineri aradim apar topar hastaneye geri gittik . sicaktan ve susuz kalmis dedi . ve telefonda nefes alamıyor dediğimi iddia etti . hemen su icirdik rahatladı. Evimiz zaten cok sicak tekrar cikar diye korktugumuzdan sicaktan yaniyoruz. Bende yelpazeyle yelliyorum sert olmayan bicimde . rahatliyor. Siringayla da suyunu iciriyorum iyi geliyor .

Zlatan

Aynen bizde vde havale geçiriyoruz ama iyi ki evimiz zemin kat arada çıkarıyorum ben geçmiş olaun size de bikaç yere daha su kabı koyayım ben çok teşekkürler baya korktum